Головна / Статті / Поширені помилки при покупці бензогенератора

Поширені помилки при покупці бензогенератора

Как выбрать бензиновый генераторБензогенератор – специфічна техніка. Щоб правильно її підібрати, потрібно мати значно більше знань, ніж є у простого обивателя. Агрегат має десятками характеристик. Помиліться в одній – і можете отримати масу проблем в експлуатації. Наприклад, генератор з автозапуском і ручним включенням кардинально відрізняються один від одного у використанні. Виправити деякі помилки можна лише заміною установки на відповідну. Далеко не завжди вдається це зробити, тому покупка «неправильної» моделі може стати просто викинутими грошима.

У цьому матеріалі ми розглянемо трійку поширених помилок, які призводять до особливо негативних наслідків.

Неправильно підібрана фазність

Деякі покупці думають, що якщо трифазний генератор номінально більш потужний, значить, необхідно купувати його. Це помилкова думка.

Припустимо, ви купили установку на 9 кВт, а у вас вдома є тільки однофазні прилади. При підключенні до однієї розетки ви будете використовувати тільки третина потужності. Тобто фактично ви отримаєте не 9 кВт, а 3 кВт.

Пам’ятайте: трифазні бензогенератори варто використовувати тільки для забезпечення роботи трифазних пристроїв. Зазвичай це потужна будівельна, ремонтна техніка. Для використання в побуті купують однофазні моделі. Наприклад, для забезпечення життєдіяльності невеликого приватного будинку підійде бензиновий генератор 5 кВт. Не женіться за номінальними цифрами, інакше можете потрапити в халепу.

Некоректний розрахунок потужності

Знову-таки, багато хто вважає, що потрібно купувати якомога більш потужну техніку. Мовляв, так не прогадаєш. Дійсно, в такому випадку ви не будете відчувати дефіциту продуктивності. Але ж справа ще і в фінансових витратах. Бензогенератор – не найдешевше задоволення, і кожен наступний кіловат підвищує ціну. До того ж, чим потужніший генератор, тим він важче, габаритніший.

Наслідки покупки недостатньо потужного агрегату очевидні. Ви не зможете підключити необхідні пристрої і будете змушені йти на компроміс.

Отже, розглянемо алгоритм розрахунку потужності.

  • Складіть список електроприладів, які в подальшому будуть підключатися до бензогенераторів. Враховуйте, що це придбання на довгі роки, тому беріть до уваги техніку, заплановану до покупки в майбутньому. Подумайте, може бути, вам незабаром знадобиться мотопомпа для води або морозильна камера.
  • Підрахуйте, скільки кіловат споживають електроприлади зі списку.
  • Додайте до отриманої цифри 20-30%. По-перше, завдяки такому зазору ви в майбутньому зможете підключати непередбачені електроприлади. По-друге, агрегат не працюватиме на повну потужність, завдяки чому довше прослужить.

Важливий момент: показник потужності генератора може бути прописаний для різної навантаження. Наприклад, в документації до деяких моделей відзначається параметр для навантаження в 70%, до інших – для 100%.

Надмірна економія

Хороший генератор просто не може коштувати дешево. Надмірна економія – це колосальний ризик. По-перше, технічні параметри можуть не відповідати заявленим. Наприклад, замість потужності 9 кВт ви отримаєте генератор з 6 кВт. По-друге, може бути використаний слабкий двигун, який доведеться часто відключати для охолодження. По-третє, матеріали можуть бути низькоякісними, і через кілька місяців від первісного вигляду агрегату не залишиться ні сліду. І це далеко не всі ризики.

Щоб правильно вибрати бензогенератор, потрібно приділити час вивченню його характеристик. Кілька витрачених годин – і ви не помилитеся! Крім того, не економте занадто сильно. Краще шукайте знижки на гідні моделі, ніж купуйте підозріло дешеву установку.

Інші публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Прокрутити вгору
Догори

Закажите звонок!

После отправки формы наш менеджер свяжется с Вами в течение нескольких минут.

Напишите нам в мессенджер!

Замовте дзвінок!

Після відправки форми наш менеджер зв’яжеться з Вами протягом декількох хвилин.

Напишіть нам в месенджер!

Оплата частямиОПЛАТА ЧАСТИНАМИ

Надішліть СМС

Крок 1. Дізнайтеся про суму Вашого ліміту по сервісу – надішліть SMS на номер 10060 з текстом chast

Крок 2. Оберіть товар в магазині

Крок 3. Передайте касиру картку і повідомте, що хочете оформити покупку по сервісу “оплата частинами” або “миттєва розстрочка”

Крок 4. Підпишіть чек-договір і забирайте покупки