Генератори

Серія M

Серія MH

Серія MX

Серія MH/MX (220В/380В)

Серія MH/MX з автоматикою

Серія MB

Серія MR

Серія MDA

Серія MC

Генератори з напрацюванням

Генератор 3 кВт Генератор 6 кВт Генератор 7 кВт Промислові генератори Побутові генератори Портативні генератори Пересувні генератори Будівельні генератори

Генератори електрики

Генератор Matari

Генератор – це спеціальне обладнання, що перетворює енергію рідкого палива в електричний струм. Може використовуватися в якості основного або резервного джерела живлення на об’єктах різного призначення: від будівельних майданчиків і виробничих цехів, до заміських будинків, таунхаусів або відкритих концертних майданчиків.

Залежно від функціональності моделі і типу використовуваного палива, генератор може мати різну конструкцію, яка завжди буде включати два основних елементи: ДВС (двигун внутрішнього згоряння) і електрогенератор. В результаті згоряння палива, відбувається розширення газів, що викликає обертання колінчастого вала. Останній запускає ротор, що збуджує електричне поле для вироблення електроенергії.

Види і особливості електрогенераторів

На ринку можна купити генератори електрики трьох основних типів: бензинові, дизельні і газові. Кожна різновид має свої особливості та переваги – вони можуть стати предопределяющими в процесі вибору. Розглянемо докладніше:

  1. Бензинові генератори електроенергії

Найпоширеніша різновид установок для побутового та комерційного використання. Вони мають обмежену потужність: від 3 до 11 кВт, тому застосовуються для енергопостачання об’єктів з малим рівнем енергоспоживання: котеджі, таунхауси, невеликі виробничі цехи, при польових роботах і т.д.

Одним з ключових переваг таких генераторів є хороша продуктивність і невисока вартість. Вважаються оптимальним рішенням по співвідношенню ціни і якості, для енергопостачання об’єктів з малою споживаною потужністю. Випускаються в мобільному (для швидкого переміщення) або стаціонарному варіанті, мають невелику вагу і компактні розміри.

  1. Дизельні генератори електроенергії

Є самим продуктивними типом електрогенераторів – вони працюють від дизельного палива. Підходять для енергопостачання об’єктів із середнім і високим рівнем енергоспоживання. Залежно від моделі, вироблена потужність може варіюватися в межах 5 – 550 кВт.

Всі моделі представлені в стаціонарному форм-факторі, що передбачає установку на підготовлену поверхню – це знижує рівень шуму і вібрації в процесі експлуатації. Купивши генератор дизельного типу, власник отримує ряд переваг: висока продуктивність, економічність, підвищена надійність і можливість безперервної роботи протягом кількох днів.

  1. Газові генератори електроенергії

Малопоширена різновид електрогенераторів, призначена для резервного або повністю автономного енергопостачання об’єкта. Мають повітряне або рідинне охолодження, можуть працювати від побутового або скрапленого газу.

Головним достоїнством є високі екологічні показники, що дозволяють експлуатувати агрегат в місцях з підвищеними екологічними вимогами, де застосування моделей на рідкому паливі заборонено або не рекомендовано.

На що звертати увагу при виборі генератора електроенергії

Вибір електрогенератора необхідно проводити на основі поточних і перспективних потреб конкретного об’єкта. Перед тим як купити модель, звертайте увагу на наступні параметри:

  • Рівень потужності – кількість електрики, що виробляється має відповідати вашим потребам. Порахувати необхідну потужність моделі досить просто – складіть потужність всіх електроприладів, які будуть підключатися до генератора і додайте до неї + 15-20% запасу. Такий підхід дозволить експлуатувати установку в комфортному режимі, з можливістю підключення додаткового енергоємного обладнання в майбутньому;
  • Кількість фаз – на ринку представлені моделі генераторів електрики з одного фазою, трьома або універсальні. Однофазні моделі видають напругу 220V і вважаються побутовими, трифазні 380V – промисловими, а 220V / 380V – універсальними;
  • Тип установки – стаціонарні або мобільні. Стаціонарні рішення використовуються в якості основного або резервного джерела живлення, в той час як мобільні добре підходять для роботи на будівельних майданчиках або в польових умовах;
  • Вартість – ціна генератора електрики грає важливу роль в процесі вибору. Бензинові і газові моделі коштують дешевше дизельних аналогів.

Перед тим як купити генератор, враховуйте всі перераховані вище критерії – це дозволить зробити оптимальний вибір.

Як підключити генератор електроенергії до мережі

Технологія підключення генератора до електромережі може істотно відрізнятися, вона залежить від типу і потужності конкретної моделі. При цьому існує універсальна методика, яка підходить в більшості випадків – вона дає можливість швидко підключити об’єкт до джерела живлення.

Підключення генератора до мережі передбачає установку триходового реверсивного перемикача або класичного рубильника. Перемикач можна встановити безпосередньо в розподільний щиток (на DIN рейку), в той час як рубильник встановлюється окремо, а перемикання між джерелом живлення відбувається в ручному режимі. Для автоматичного запуску генератора, можна провести підключення через АВР (систему автозапуску).

Правила експлуатації генераторів

В процесі експлуатації генераторів потрібно дотримуватися ряду певних правил – це дозволить забезпечити якісне безперебійне енергопостачання, зберігши і продовживши працездатність обладнання:

  • Усунути негативні зовнішні фактори – агрегат повинен знаходитися в захищеному від атмосферних опадів і прямих сонячних променів місці. Уникайте механічних ударів по корпусу і попадання на нього агресивних речовин;
  • Дотримуйтеся інструкції по експлуатації конкретної моделі;
  • Використовуйте тільки якісне паливо;
  • Забезпечте хорошу вентиляцію і ефективне теплоотведеніе.

Купивши генератор в Києві або іншому місті, дотримуйтеся вищевказаних правил – це забезпечить стабільну і ефективну роботу системи!

Якісні генератори Matari

Японський бренд Matari спеціалізується на випуску сучасних дизельних і бензинових електрогенераторів для побутових і промислових споживачів. Представлені моделі мають різний рівень потужності, технічні та функціональні характеристики.

Виробництво здійснюється на сучасному заводі з сертифікованих матеріалів, що забезпечує оптимальне співвідношення ціни і якості для реалізованих генераторів. Вся продукція компанії, піддається тривалому тестування перед відвантаженням заводу – це виключає ймовірність шлюбу або наявності дефектів різного типу.

Скільки коштує електрогенератор – ціна в Україні

Ціна генератора залежить від цілого комплексу чинників, в тому числі: типу установки (бензинової, дизельної або газової), її потужності, функціональності, а також цінової політики продавця.

Наш магазин є офіційним представником японського бренду Matari в Україні. Тут ви зможете купити генератор за ціною виробника з повноцінною довгостроковою гарантією! Ми забезпечуємо доставку в Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Кіровоград та інші міста.

Хочете купити електрогенератор за ціною виробника, потрібна допомога в підключенні або залишилися інші питання? Зверніться до менеджера!

Прокрутити вгору
Догори

Закажите звонок!

После отправки формы наш менеджер свяжется с Вами в течение нескольких минут.

Напишите нам в мессенджер!

Замовте дзвінок!

Після відправки форми наш менеджер зв’яжеться з Вами протягом декількох хвилин.

Напишіть нам в месенджер!

Оплата частямиОПЛАТА ЧАСТИНАМИ

Надішліть СМС

Крок 1. Дізнайтеся про суму Вашого ліміту по сервісу – надішліть SMS на номер 10060 з текстом chast

Крок 2. Оберіть товар в магазині

Крок 3. Передайте касиру картку і повідомте, що хочете оформити покупку по сервісу “оплата частинами” або “миттєва розстрочка”

Крок 4. Підпишіть чек-договір і забирайте покупки