Компресори

ПРЯМИЙ ПРИВІД

РЕМЕННИЙ ПРИВІД

АКСЕСУАРИ

Компресори для фарбування Компресори для СТО Поршневі компресори Компресори для пескоструя  Ремінні компресори  Компресори з прямим приводом

Компресори: призначення, типи, критерії вибору

На сучасному ринку представлена велика кількість компресорів, що відрізняються один від одного продуктивністю, величиною робочого тиску, часом безперервної роботи, габаритами і т.д., але всі вони працюють за одним принципом – нагнітання, стискання і перекачування повітряної маси. Одержуваний з їх допомогою стиснене повітря використовується не тільки в промислових цілях, але і в побуті. Незважаючи на різноманіття, все компресори складаються з приводу, нагнітача і металевої ємності (ресивера).

Залежно від робочих характеристик і вирішуваних завдань вони діляться на професійні (промислові) і побутові. Більш продуктивні моделі здатні забезпечити одночасну роботу двох і більше споживачів. Перш ніж купити компресор, необхідно визначити завдання, які він буде виконувати, і підібрати модель з необхідними параметрами.

Побутові компресори

Апарати, призначені для виконання невеликих робіт, називаються побутовими. Купити компресори з цієї групи найпростіше, так як вони представлені в будь-якому магазині з продажу електроінструменту. Підкачати шини, продути карбюратор, пофарбувати двері або паркан – для будь-якої їх перерахованих операцій не потрібно потужний пристрій. Побутові компресори мають невеликі розміри, компактні і мобільні. Призначені для обслуговування пневмо-інструменту, розрахованого на тиск до 6 атм. Оптимальний час безперервної роботи – до 20-25 хв / год.

Професійні компресори

У цю групу входять компресори, які використовуються в промислових цілях і розраховані на інтенсивний режим роботи. Обсяг ресивера у моделей цієї групи становить від 500 літрів і більше. Без такого обладнання неможливо уявити роботу СТО, меблевого виробництва або ділянки фарбування. Вони також використовуються в рибразводніках, супермаркетах і всюди, де є потреба в потужному і надійному устаткуванні.

Поршневі компресори з ремінним приводом забезпечують виконання широкого спектру професійних завдань. Надійна і продумана конструкція гарантують максимальну безпеку для оператора і простоту в обслуговуванні. Контакт з обертовими частинами повністю виключений, так як ремінний привід закритий металевою огорожею.

Хоча професійні компресори мають на увазі стаціонарну установку, вони досить мобільні, так як встановлені на рухому платформу. На корпусі ресивера передбачені вантажозахоплювальні вушка, що дуже зручно при їх транспортуванні малими вантажопідйомними механізмами (тельфером, кран-балкою). Професійні компресори можна встановлювати на значній відстані від споживачів.

На що звертати увагу при виборі?

При виборі відповідної моделі необхідно враховувати наступні характеристики:

  1. Максимальний тиск.
  2. Обсяг ресивера.
  3. Продуктивність.

У паспортних даних пневмоінструменту і устаткування вказано оптимальний тиск, на які вони розраховані. Відповідно, тиск, який видає компресор, має бути як мінімум не нижче того, що потрібно для споживачів. Обсяг ресивера впливає на частоту включення електродвигуна: чим він більший, тим рідше включається в роботу мотор. Відповідно, чим більше постів обслуговує апарат, тим більшого обсягу ресивер йому необхідний.

Продуктивність (витрата, л / хв) – ще один дуже важливий критерій, що впливає на вибір. Для коректної роботи обладнання, продуктивність компресора повинна забезпечувати необхідний обсяг стисненого повітря. Цей показник також вказується в паспортних даних споживачів. Нормальним вважається, якщо компресор має 15-20% запасу по продуктивності.

Прокрутити вгору
Догори

Закажите звонок!

После отправки формы наш менеджер свяжется с Вами в течение нескольких минут.

Напишите нам в мессенджер!

Замовте дзвінок!

Після відправки форми наш менеджер зв’яжеться з Вами протягом декількох хвилин.

Напишіть нам в месенджер!

Оплата частямиОПЛАТА ЧАСТИНАМИ

Надішліть СМС

Крок 1. Дізнайтеся про суму Вашого ліміту по сервісу – надішліть SMS на номер 10060 з текстом chast

Крок 2. Оберіть товар в магазині

Крок 3. Передайте касиру картку і повідомте, що хочете оформити покупку по сервісу “оплата частинами” або “миттєва розстрочка”

Крок 4. Підпишіть чек-договір і забирайте покупки