Головна / Статті / Купівля генератора

Купівля генератора


Бензинові та дизельні генератори MatariСтоліття активного розвитку науки і техніки обдарував людство безліччю пристроїв, що забезпечують зручність і комфорт. Однак всі ці прилади безпосередньо залежать від електрики. Багато з них є досить дорогими (телевізори, пральні машини, комп’ютерна техніка тощо), тому якщо бажаєте продовжити термін їх служби, то рекомендується купити генератор.

Якщо ви розумієте необхідність надійного джерела живлення для своїх електроприладів, то перш ніж купити генератор рекомендується з’ясувати, в яких умовах він буде експлуатуватися. Потужність споживаної приладами електроенергії залежить від того, до якого виду вони належать – до індуктивному або омічному. Перші зажадають більшу потужність, наприклад, 200 кВт, а то і все 1000 кВт. Якщо заздалегідь прорахувати споживану потужність, то вдасться купити генератор, який буде точно відповідати наявним потребам. У Matari ви зможете купити генератор будь-якої потужності, починаючи від 4 кВт і закінчуючи потужним генератором на 500 кВт. Потужність є далеко не єдиним параметром для вибору генераторів. Важливим параметром є тип генератора:

  • Синхронний;
  • Асинхронний.

Мобільний асинхронний генератор коштує дешевше, тому купити модель асинхронного типу можуть собі дозволити багато споживачів. Завдяки можливості пристрою з легкістю справлятися з коротким замиканням їх часто використовують як вдома, так і на дачі. Однак в даному випадку також слід враховувати підключається навантаження.

Коли необхідно купити генератор досить потужний, то рекомендується звернути увагу на генератори синхронного типу. Купити генератор такого типу, значить придбати високо-прилад з хорошим коефіцієнтом корисної дії.

Якщо ви вирішили купити генератор постійного струму, то в залежності від потреб можна вибрати наступні їх види:

  • Однофазні;
  • Трифазні.

Як правило, однофазні електрогенератори розраховані на 20-100 кВт (максимум до 250 кВт). Коли необхідно купити генератор набагато більшої потужності, то обирають трифазні електрогенератори. Однак слід враховувати, що і вартість таких приладів буде вище.

Двигун – серце генератора

Щоб купити генератор, який буде максимально зручний в експлуатації для кожного конкретного випадку, також необхідно звернути увагу на двигун. Залежно від використовуваного палива генератори ділять на:

  • Бензинові;
  • Дизельні;
  • Газові.

Найбільш популярними серед них вважають бензинові електрогенератори. Причиною широкого поширення бензинових генераторів стала їх висока продуктивність в поєднанні з компактними розмірами. Часто купити генератор, що працює на бензині, прагнуть господарі дачних ділянок, власники невеликих виробництв, де вирішальне значення має безперебійна подача електроенергії.

Якщо генератор буде використовуватися не більше однієї години на добу, то прекрасно підійдуть двотактні бензинові генератори (як аварійні джерела живлення), якщо більше години – то краще купити генератор чотиритактний.

Великою популярністю в Україні користуються дизель генератори, які також розрізняють по видаваної потужності. Наприклад, можна купити генератор дизельного типу на 100 кВт в якості постійного джерела електроенергії, а можна купити генератор на 3 кВт, який за характеристиками можна порівняти з бензиновим.

Для виробничих потреб найвигідніше буде купити генератор з дизельним двигуном, оскільки паливо для нього коштує дешевше, і він має більший експлуатаційний ресурс.

Інші публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Прокрутка до верху
Догори

Закажите звонок!

После отправки формы наш менеджер свяжется с Вами в течение нескольких минут.

Напишите нам в мессенджер!

Замовте дзвінок!

Після відправки форми наш менеджер зв’яжеться з Вами протягом декількох хвилин.

Напишіть нам в месенджер!

Оплата частямиОПЛАТА ЧАСТИНАМИ

Надішліть СМС

Крок 1. Дізнайтеся про суму Вашого ліміту по сервісу – надішліть SMS на номер 10060 з текстом chast

Крок 2. Оберіть товар в магазині

Крок 3. Передайте касиру картку і повідомте, що хочете оформити покупку по сервісу “оплата частинами” або “миттєва розстрочка”

Крок 4. Підпишіть чек-договір і забирайте покупки