Головна / Статті / Який генератор купувати на основу і на резерв

Який генератор купувати на основу і на резерв

Який генератор вибрати для домуЧерез велику сферу застосування електростанцій існує безліч їх різновидів. Наприклад, для домашньої апаратури і будівельної техніки, зрозуміло що, використовуються пристрої з різною потужністю. Ще один критерій, за яким генератори діляться на категорії, – тривалість безперебійної роботи. Деякі моделі можуть протягом доби забезпечувати техніку електрикою, а деякі потребують відпочинку вже через 5-6 годин. Перші використовуються в якості постійного джерела живлення, другі – резервного. Нижче ми розглянемо особливості обох типів генераторів.

Генератор для основного джерела електроенергії

Для подібних цілей установка використовується, якщо, по-перше, повністю не має доступу до електрики. Наприклад, на будівельних майданчиках, віддалених від «цивілізації», виїзних експедиціях. По-друге, електрогенератор застосовується в якості основи там, де трапляються тривалі перебої. У селах електроенергія може бути відсутня і по кілька днів.

Для використання в таких цілях підходить дизельний генератор. Агрегату не потрібно сильно нагріватися, щоб видавати хорошу продуктивність. Завдяки цьому техніка може працювати добу і більше. Дизельне паливо коштує дешевше бензину і витрачається повільно, тому використання електростанції не б’є сильно по кишені.

Дизельний генератор може застосовуватися для постійної роботи тільки в тому випадку, якщо він буде навантажений на 40-80%. Багатьох дивує, що навіть занадто слабке навантаження шкодить пристрою, але так і є. Щоб використовувати електростанцію правильно, перед покупкою визначте обсяг споживаної енергії технікою.

Генератори для резервного електроживлення

Купувати станцію для резервного живлення потрібно у випадках, коли відбуваються короткочасні відключення електрики (не більше 10 годин). Крім того, вона підійде споживачам, яким потрібно періодично живити спецтехніку: повітряний компресор, зварювальний апарат, насос.

Краще рішення для такої сфери застосування – бензинова модель. Вона проста в експлуатації і застосуванні, легко заводиться в умовах мінусових температур, слабо шумить і вібрує. Недолік установки – неможливість довго працювати без перерв, але ж вам це і не потрібно!

Якщо ви плануєте використовувати бензиновий генератор в якості «підстраховки» на випадок відключення електрики в будинку, краще віддайте перевагу агрегату з автоматикою. Як тільки подача електрики припиниться, пристрій автоматично включиться в роботу. Після її відновлення генератор попрацює певний час і відключиться, коли електропотік стане постійним і стабільним.

Звертайте увагу на максимальну тривалість робочого циклу. Є найпростіші моделі, які не можуть працювати довше 3-4 годин. Подальше функціонування призводить до перегріву техніки і надмірно швидкого зносу. Бензиновий генератор зручний і продуктивний, але його ахіллесова п’ята – занадто довга робота без пауз. Пам’ятайте це.

Перед покупкою генератора визначте, як ви будете його використовувати: якщо сумніваєтеся, віддайте перевагу дизельній моделі. «Дизель» можна використовувати для резервного живлення, а ось бензинову модель для постійної роботи застосовувати не можна.

Якщо виникають проблеми при виборі, скористайтеся підказками фахівця. Електрогенератор – дорога річ, і ціна помилки висока. Успіхів при виборі!

Інші публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Прокрутити вгору
Догори

Закажите звонок!

После отправки формы наш менеджер свяжется с Вами в течение нескольких минут.

Напишите нам в мессенджер!

Замовте дзвінок!

Після відправки форми наш менеджер зв’яжеться з Вами протягом декількох хвилин.

Напишіть нам в месенджер!

Оплата частямиОПЛАТА ЧАСТИНАМИ

Надішліть СМС

Крок 1. Дізнайтеся про суму Вашого ліміту по сервісу – надішліть SMS на номер 10060 з текстом chast

Крок 2. Оберіть товар в магазині

Крок 3. Передайте касиру картку і повідомте, що хочете оформити покупку по сервісу “оплата частинами” або “миттєва розстрочка”

Крок 4. Підпишіть чек-договір і забирайте покупки