Головна / Статті / Експлуатація бензогенератора

Експлуатація бензогенератора

Експлуатація бензинового генератораБензинова електростанція – продуктивна і витривала техніка. Недоліків у неї мало, але один з них надзвичайно важливий. Йдеться про уразливість до неправильної експлуатації. Якщо техніку некоректно використовують і обслуговують, вона не тільки втрачає в продуктивності, але і швидше зношується. У цьому плані дизельний генератор більш стійкий: його двигун складніше «вбити». Бензинові ж моделі потребують більш відповідального поводження.

У цьому матеріалі ми розглянемо базові правила використання бензинового агрегату. Дотримуйтесь їх, і ваша техніка буде працювати як годинник!

Що робити перед запуском бензогенератора

Почнемо з банального: перед запуском вивчіть інструкцію по експлуатації. Там вказані правила, яких варто дотримуватися перед запуском, рекомендації по використанню і технічного обслуговування. Бензогенератор хоч і простий у використанні, але є тонкощі, які потрібно знати.

Перед запуском перевіряйте рівень палива і масла. Якщо бензину мало, в процесі роботи доведеться глушити двигун і доливати рідину. Це і незручно, і шкодить мотору. При недостатній кількості масла посилюється тертя між деталями. По-перше, через це підвищується температура, і з’являється необхідність частіше вимикати мотор для охолодження. По-друге, в таких умовах деталі швидше зношуються. Слідкуйте, щоб рівень масла не опускався нижче позначки, зазначеної виробником.

Перевірте пристрій на предмет наявності механічних пошкоджень. Досить буде простого візуального огляду. Переконайтеся, що всі деталі надійно скріплені, ніщо не «бовтається». Якщо помітили пошкодження, відкладіть запуск. Або усуньте його самостійно, або скористайтеся послугами фахівця.

Перед тим, як запустити двигун, відключіть все навантаження. Електроприлади повинні підключатися після переходу електростанції в робочий режим. Після запуску дозвольте двигуну 3-4 хвилини попрацювати без навантаження. Агрегат розігріється, досягне робочих показників. Після цього підключіть апаратуру.

Бензиновий електрогенератор відрізняється тим, що порівняно часто потребує охолодження. Середньостатистичну модель потрібно відключати після того, як вона витратить два бака палива. Це приблизний показник. Точні цифри шукайте в інструкції.

Правила обслуживания электростанции

Установка не вимагає частого втручання оператора, однак зовсім забувати про техніку теж не варто. Розглянемо дії, які необхідно періодично виконувати.

  • Заміна масла. При нормальному використанні мастильний матеріал потрібно оновлювати кожні 40-50 годин роботи. Якщо техніка використовувалася особливо інтенсивно або перегрівалася, даний період скорочується до 25 годин. Моделі, оснащені масляним редуктором, потребують заміни набагато рідше: один раз в 100 годин роботи.
  • Обслуговування або заміна повітряних фільтрів. Звертати увагу на ці елементи необхідно кожні 25 годин. Якщо електростанція працює в місці з високою кількістю пилу, термін скорочується до 12 годин.
  • Діагностика. Навіть якщо пристрій працює нормально, необхідно його перевіряти. Можна знайти серйозну поломку на початковій стадії проблеми. Відповідальне ставлення до діагностики може заощадити вам велику суму грошей.

Повторимо: це загальні рекомендації. Точну інформацію щодо конкретної моделі шукайте в інструкції. Наприклад, однофазний генератор 220 Вольт та потужні трифазні моделі обслуговуються абсолютно по-різному.

Як бачимо, нічого складного в експлуатації бензогенератора немає. Головне – намагатися на ранніх етапах помічати поломки і не пропускати час обслуговування.

Інші публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Прокрутити вгору
Догори

Закажите звонок!

После отправки формы наш менеджер свяжется с Вами в течение нескольких минут.

Напишите нам в мессенджер!

Замовте дзвінок!

Після відправки форми наш менеджер зв’яжеться з Вами протягом декількох хвилин.

Напишіть нам в месенджер!

Оплата частямиОПЛАТА ЧАСТИНАМИ

Надішліть СМС

Крок 1. Дізнайтеся про суму Вашого ліміту по сервісу – надішліть SMS на номер 10060 з текстом chast

Крок 2. Оберіть товар в магазині

Крок 3. Передайте касиру картку і повідомте, що хочете оформити покупку по сервісу “оплата частинами” або “миттєва розстрочка”

Крок 4. Підпишіть чек-договір і забирайте покупки